easytap

Herzaman Daha iyisi,
Daha kalitelisi..

Sektöre kazandırdığımız easytap markası; müşteri beklentilerini kaliteli ve hızlı bir şekilde karşılayarak, piyasa ihtiyaçlarına ve şartlarına göre kendini geliştirerek sektöre katkı sağlayan ve çözüm üreten, müşterilerimizin talep ve önerileri markamızın temelini oluşturmaktadır.

Öncelikli amacımız; yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru atılımlar yaparak, alanında en kaliteli ürünleri, rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikasıyla pazara sunmaktır. Çalışanlarımıza ve topluma karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek, canlı iletişim ile donanımlı insan kaynağımızla; kalite yönetim sisteminin şartlarına uygunluğu sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, risk ve fırsatları değerlendirmek, uzun soluklu iş ortaklıkları geliştirmek.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda firmamız, tüm aşamalarında, tüm paydaşları ile sürdürülebilir gelecek için çevreye olan olumsuz etkileri en aza indirgemeyi, çalışanlarına iş sağlığı güvenliği ve çevre standartlarına uygun, sağlıklı, ergonomik çalışma ortamı sağlamayı ve sürekli iyileştirme kültürüne uygun gelişmeyi hedefler. marka bünyesindeki yerli ürünlerimiz, sektör tecrübesi ile iç piyasada ve dış piyasaya da pazarlanarak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.

müşteri odaklı çalışmalarımız, müşterilerimizi satış sonrasında da yalnız bırakmayan firmamız, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında birebir çözüm ortağı olarak çalışmalarını özenle sürdürmektedir ve de markamızın sektörde emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlamakta, gerek yedek parça, gerekse servis hizmetleri açısından olsun, konusunda uzman kadrosuyla Servis ve satış sonrası hizmet kalitesi en yüksek markalardan biri olan easytap, satış hacmiyle birlikte hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.